PIERWSZA WIZYTA

Zaufało mi już kilkuset różnych klientów. Między innymi sportowcy, pracownicy biurowi, emeryci, jak i sami masażyści. Nie ma się więc ani trochę czego obawiać. Jednak rozumiem, że jeśli nigdy nie miałaś czy nie miałeś dotyczenia z masażem, możesz się zastanawiać, co i jak będzie się działo. Dlatego poniżej przedstawiam krótki opis mojej sesji masażu w twoim domu lub w moim gabinecie tuż przy metrze Wawrzyszew na Bielanach.

Każdą pierwszą sesję rozpoczynam oczywiście przywitaniem się i zaoferowaniem Ci czegoś do picia :) Później następuje wywiad. Pytam się ciebie o stan zdrowia, problem z jakim do mnie przychodzisz, szczególnie bolesne punkty, napięcia, ostatni posiłek (wskazane jest nie jeść minimum 1,5h przed masażem, najlepiej 2h) itp. Razem ustalamy jaki masaż byłby dla Ciebie odpowiedni i na czym szczególnie się będę skupiał. Istnieją setki przyczyn masażu oraz wiele rodzajów masażu. Dlatego tak ważny jest ten wywiad, dzięki któremu pomogę Ci wybrać coś odpowiedniego.

Po wywiadzie przykrywam stół do masażu czystym ręcznikiem czy prześcieradłem (w twoim domu przygotuj wcześniej jakiś ręcznik i prześcieradło), przygaszam światło, aby było delikatne i odpowiednie do relaksu. Wychodzę na chwilę umyć ręce, a ty w tym czasie układasz się na stole.

Przychodzę, w miejscach niemasowanych przykrywam Ciebie ręcznikiem, aby zapewnić Ci odpowiednią, przyjemną temperaturę ciała. Po czym przystępuję do masażu. Po parunastu minutach większość moich klientów i klientek zasypia, chyba że wykonuję jakiś masaż z serii odchudzających, co w takim wypadku jest raczej niemożliwe (czytaj opis w mojej ofercie).

Po masażu nie musisz się nigdzie spieszyć. Możesz poleżeć na stole kilka minut, co zresztą jest bardzo wskazane. Zawsze sugeruję swoim pacjentom i pacjentkom, aby wstawali powoli. Oferuję Ci też coś do picia, a sam idę uzupełnić płyny i dać ci w ciszy możliwość zrelaksowania się jeszcze bardziej. Tak naprawdę powolne wychodzenie z transu, w jaki wprawia masaż, jest bardzo ważne. Dzięki niemu można odpowiednio wrócić do „rzeczywistości” i przez długi jeszcze czas cieszyć tym przyjemnym uczuciem, jakie masaż w nas powoduje.

Na koniec dostajesz moją wizytówkę i wychodzisz bardziej promienna/nny niż przyszłaś/szedłeś :)

Do zobaczenia!
Maciek, tel. 731976503
cropped-Ko-Jum-zachod-Slonca1.jpgfot. Olga Lidia Kozłowska