OFERTA I CENNIK

Masaż klasyczny – 30 minut (60 zł), 45 minut (75 zł), 60 minut (90 zł), 75 minut (110 zł) 90 minut (120 zł), 120 minut (150 zł)

Masaż doprowadzający do dotlenienia, odżywienia i oczyszczenia masowanych tkanek. W zależności od intensywności i zastosowanych technik może pobudzić do działania lub rozluźnić. Dlatego można go wykonać kiedykolwiek. Przed pracą, po pracy lub w trakcie dnia wolnego od pracy. Jest też dobry zarówno dla osób o siedzącym trybie życia jak i wykonujących intensywne ćwiczenia fizyczne. Dla trwałego efektu poleca się serię minimum 6 masaży, 1-2 razy w tygodniu, choć już po pierwszym razie można odczuć wyraźne efekty lecznicze.

Masaż sportowy – 30 minut (60 zł), 45 minut (75 zł), 60 minut (90 zł), 75 minut (110 zł) 90 minut (120 zł), 120 minut (150 zł)

Masaż sportowy jest zbliżony do klasycznego masażu leczniczego, z tym, że w ramach tej techniki masaż wykonywany jest ze zdecydowanie większą siłą i energią. Masaż ten zlikwiduje zakwasy w mięśniach, pobudzi je do aktywności, przyśpieszy ogólną regenerację po wysiłku, rozgrzeje mięśnie przed wysiłkiem i zmniejszy ryzyko kontuzji

Masaż relaksacyjny – 60 minut (90 zł), 75 minut (110 zł), 90 minut (120 zł), 120 minut (150 zł).

Bardzo przyjemny masaż. Wykonuję go za pomocą powolnych, medytacyjnych ruchów dłoni i przedramion w akompaniamencie nastrojowej muzyki, unoszących się w powietrzu olejków eterycznych oraz delikatnym oświetleniu. Nadaje się szczególnie dla osób zestresowanych, które chciałyby uwolnić się od niepotrzebnego napięcia. Do jego wykonania potrzeba zacisznego pomieszczenia i zaleca się go wykonywać wieczorami po pracy albo w weekendy, kiedy nie mamy przed sobą masy obowiązków.

Masaż relaksacyjny gorącą czekoladą – 60 minut (100 zł), 75 minut (120 zł), 90 minut (130 zł), 120 minut (160 zł)

Po wykonaniu masażu relaksacyjnego na danej części ciała przykrywam ją rozpuszczoną, ciepłą płynną czekoladą oraz folią utrzymującą ciepło. Dzięki czemu skóra zostaje doskonale nawilżona i natłuszczona, a stres usunięty jeszcze w doskonalszym stopniu. Polecam gorąco!

Masaż tajski – 60 minut (100 zł), 75 minut (120 zł) 90 minut (130 zł), 120 minut (160 zł)

Masaż tajski posiada wielowiekowa tradycję. Jest połączeniem akupresury, czyli ucisku odpowiednich punktów na ciele, z tak zwana jogą pasywną, czyli rozciąganiem ścięgien i mięśni klienta przez osobę masującą. Usprawnia cały organizm czyniąc go bardziej elastycznym, wolniejszym od napięć i stresu. Można go wykonywać o dowolnej porze dnia. Wykonuje się go na sucho, bez użycia olejków oraz w elastycznym ubraniu.

Masaż odchudzający – 45 minut (90 zł), 60 minut (120 zł)

Ten rodzaj masażu może być używany jedynie jako technika wspomagająca w odchudzaniu. Bez regularnych ćwiczeń, zmniejszenia ilości spożywanego pożywienie, masaż ten nie przyniesie większego trwałego efektu. Jednak jako uzupełnienie do diety i ćwiczeń pasuje idealnie. Wykonuję go za pomocą intensywniejszych technik, bańki chińskiej oraz specjalnych preparatów kosmetycznych. Nie ukrywajmy, że nie jest to masaż należący do najprzyjemniejszych. Zaleca się serię 10 masaży, 2 razy w tygodniu.

Masaż bańką chińską– 45 minut (85 zł), 60 minut (100 zł), 75 minut (120 zł), 90 minut (130 zł)

Masaż bańką chińską wygładza skórę, nadaje jej przyjemną dla oka sprężystość i wygląd. Jest bardzo skuteczny w walce z cellulitem. Dodatkowo szybko oczyszcza organizm ze szkodliwych substancji. Największe efekty daje seria 10 zabiegów 2 razy w tygodniu, ale już po kilku razach widać wyraźne efekty. Niestety często bywa trochę nieprzyjemny, ale czego się nie robi, aby wyglądać piękniej i zdrowiej. Rozpoczynam go masażem klasycznym.

Masaż twarzy – 15 minut (25 zł)

Na zakończenie każdego wyżej wymienionego masażu, proponuję dodatkowo 15 minutowy masaż twarzy z użyciem w zależności od zapotrzebowania kwasu hialuronowego (wygładza i ujędrnia skórę, likwiduje zmarszczki), olejku arganowego (nazywany eliksirem młodości, wnika głęboko w skórę odmładzając ją) czy innego preparatu używanego przez Ciebie na co dzień.  Na twarzy znajduje się wiele zakończeń nerwowych, a nigdzie indziej na ciele nie ma tylu różnych mięśni. Dzięki temu masaż twarzy niezwykle uspokaja i działa usypiającą na większość osób masowanych. Dlatego polecam go na zakończenie masażu, jako idealny relaksujący dodatek.

Dodaj komentarz